Beğen 0

Güven Yüreyi - Ben Sevdalı Sen Belalı

Şarkıyı İndirmek Yorum Yapmanız Yeterlidir:
    This text will be replaced
Güven Yüreyi - Ben Sevdalı Sen Belalı
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Güven Yüreyi – Ben Sevdalı Sen Belalı 

de Güven Yüreyi‘nin ilk çıkış şarkısı “Ben Sevdalı Sen Belalı” bir Selami Şahin eseri “Ebru Gündeş” in de Popstar da Selami Şahin ile beraber seslendirdiği şarkı herkez tarafından büyük ilgi görmüştü.  Selami Şahin eserleri ile tüm sanat camiasını etkilemeyi başaran bir sanatçı ve “Ben Sevdalı Sen Belalı” eseri de “Ebru Gündeş” in etkilendiği şarkılardan bir tanesi.

“Güven” şarkıyı seslendirdikten sonra 4 jüri üyesi de döndüğünde seyircilerden gelen bir daha sesleri üzerine şarkıyı tekrar okuyan Güven bu sefer yanına gelen Ebru Gündeşi görünce heyecanlanmış ve çok mutlu olmuştu. Herkes Ebru Gündeş i seçeceğini sanmış ama “Güven” Murat Boz u seçerek insanları şaşırtmayı başarmış ve O Ses Türkiye de uzun soluklu bir yolculuğa başlamış oldu.

Tarzı ve nameleri ile Haktan ı andıran “Güven Yüreyi” yarışma öncesinde Ege Bölgesinin güzide tatil merkezlerinden Kuş Adası’n da bir çok yer de sahne alıyormuş sevenlerine duyurulur.

İyi dinlemeler.

Mp3 İndir Dinle de Bir Önceki Hasan Yıldırım - Bu Akşam İçeceğim başlıklı yazıda arabesk hakkında bilgiler verilmektedir.

Güven Yüreyi - Ben Sevdalı Sen Belalı
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Güven Yüreyi

Sitemizde sanatçıya ait toplam 1 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Yorumlar

  1. Kadir Aracı diyor ki:

    Çok sevdiğim bir parça

Yorum Yaz


yedi + = 11

Haberler Yandex.Metrica mp3 indir TOPlist Kral Toplist Toplist Sitesi Toplist Sitesi- Bedava Link Ekle DMCA.com Protection Status