Beğen 0

X Factor Star Buldu Bile İlyas Yalçıntaş Şarkıları
   X Factor Bir Star Yarattı Bile “İlyas Yalçıntaş” Şarkıları

   X Factor Yarışması ile kendini gösteren onca güzel sesten sıyrılmayı bizce şuan başaran “İlyas Yalçıntaş” şarkıları ile dinleyicileri büyülüyor. İlyas Yalçıntaş seslendirdiği şarkıları, İlyas Yalçıntaş İncir’den sonra SADEM ve dahası artık bizlerle olacak gibi gözüküyor.

   İlyas Yalçıntaş İlk Performansı İncir

   X Factor Türkiye yarışmasının ilk bölümünde yayınlanan İlyas Yalçıntaş’ı ilk tanıdığımız şarkıydı “İNCİR” sözü müziği bir arkadaşına ait olduğunu söyleyen İlyas Yalçıntaş İncir şarkısı ile tüm Türkiye’yi büyüledi diyebiliriz. İncir şarkısı ile kendi sesi ve kişiliğini ekranlara ve jüriye yansıtan genç sanatçı umarız yarışmanın birincisi olur.

   İlyas Yalçıntaş – Sadem

   ilyasSadem’i Soner Sarıkabadayı dan dinledikten sonra başka kimse bu kadar güzel söyleyemez diye bir kanı vardı kafamız da ama bunu İlyas Yalçıntaş kırdı o kadar başarılı okudu ki şarkıyı jüri ve seyirciler büyülendi. Şarkı youtube da onbinlerce kez tıklandı ve tıklanmaya devam ediyor. Sadem şarkısı ile ikinci performansını yapan İlyas yeni şarkılarını yayınlayacağı bir Youtube kanalı açtı bu kanal buradan ulaşabilirsiniz.

   Kendi paylaşımlarını yaptığı youtube kanalında şuan da eklediği çok şarkısı yok ama yakın zamanda herkesin dinleyeceği bir starı X FACTOR şimdiden buldu bile.

   STAR IŞIĞI XFACTOR, STARINI Buldu

   Diğer yarışmacılara haksızlık etmemek gerek ancak İlyas’ın seslendirdiği şarkılar o kadar çok beğenildi ki sanırım İlyas birinci olamasa bile müzik camiasına XFACTOR Türkiye’nin kazandırmış olduğu genç yeteneklerden birisi olarak devam edecek.

   Jüri Üyelerinden Tam Not

   X FACTOR Türkiye’nin bir diğer özelliği ise jüri üyelerinin başarılı eleştirmenlerden oluşması, Ömer Karacan Müzik dünyasının başarılı ismi, Armağan Çağlayan Popstar gibi yarışmalardan tanıdığınız ve televizyon dünyasının başarılı ismi. Emre Aydın, şarkıları ile tüm Türkiye’yi kendine hayran bırakan genç sanatçı. Ziynet Sali başarılı ve çok duygusal olduğunu daha iyi anladığımız sanatçı.

   Bu isimlerden tam not alan İlyas’a yarışma ve yarışma sonrası hayatında başarılar diliyor. Şarkılarını heyecanla beklediğimizi tüm Türkiye adına bildiriyoruz.

   Aranan Kelimeler:

   • ilyas altıntaş sadem indir
   • ilyas altindas sadem indir
   • İlyas yalçıntaşın incir şarkısını mp3 den cebe indir

Güncellemeler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Plugin from the creators ofBrindes :: More at PlulzWordpress Plugins
Haberler